Skip to content Skip to footer

Heliravi lihtne loogika

Universum on helidest tulvil ning kõik helid sisaldavad ka ülemhelisid. Kõiki helisid, mille sagedus on põhiheli sagedusest suurem (vilisev, vinguv, kiljuv), nimetatakse ülemhelideks.

Heli on vibratsiooniline energia, mis võtab lainete kuju. Kõik erinevad muusikariistad tekitavad küll ülemhelisid, kuid spetsiifilised ülemhelid kerkivad eri muusikariistade puhul erinevalt esile. Neid laineid mõõdetakse hertsidega (Hz) ehk võnkeid sekundis, mida helienergia loob. Näiteks 2 võnget sekundis on 2Hz.

Inimese tavavõnkesagedus on 62-68 võnget sekundis/Hz. Teraapia käigus kasutan võnkeid kuni 1038Hz, mis tõstab ka inimese enda võnkesagedust. Kõikidel haigustel ja negatiivsetel emotsioonidel on madalad sagedused/võnked.

Ülemhelide seansi tulemusel võivad kaduda inimese emotsionaalsed, vaimsed ja isegi füüsilised tasakaalutused.

Paljud inimesed on teada andnud, et nad tajuvad ülemheliseansil oma peas vibratsioone. Mõni näeb suletud silmadega valgust ja/või värvide korrastumist. Mõned on suutelised tunnetama, kuidas ülemhelid nende aju erinevaid osi mõjutavad.

Helivibratsioon mõjutab ka sidekude, mis mängib olulist rolli aju sünapside ühendustes. Helidega aju stimuleerides on võimalik luua närvirakkude uusi sünapseid. Nii võib terveneda või paraneda kõne, keele, motoorikakontroll ja motivatsiooniga seotud probleeme (düsleksia, autism, kogelus, depressioon).

Tervetel inimestel võib seanss kaasa aidata õppimisvõimele, näiteks muusikalise võimekuse ning võõrkeelte omandamisele.

Kui sa tunned, et soovid ka kogeda ülemhelide vibratsioonilist mõju, leia meie kodulehelt sulle sobivaim teenus ning võta meiega ühendust.

Marita

Mine ülesse
etEstonian