Skip to content Skip to footer

Kliendi kogemuslugu

Klientide tagasisidet on alati tore kuulda, sest selle põhjal areneme ka me ise edasi. Meil on siiras rõõm jagada Sinuga ühte meie kalli kliendi lugu.

🌸💖🌸

“Alates pühapäevast laps ilma füüsilise ja loogilise põhjuseta loid, energiast tühi ja kaebab vahelduvat pea -ja kõhuvalu. Esmapäeval terve päeva palavik. Teisipäeva hommikul iiveldab ja kõhuvalu ägeneb. Laps vaevas ja jõuetu.

Midagi nagu otseselt ravida ka ei oska.

Olin kuulnud oma kolleegi käest tervendavatest helidest ja midagi energiatest ja Helisevast Vaikusest ning võtsin siis ühendust selle salongiga. Minu murele reageerisid Merike ja Marita.

Marita tuli kvartskritallist harfi ülemhelidega koju, puhastas kodu energeetikat ja Merike vaatas ja korrastas peenenergia tasandid distantsilt üle ning poole tunniga laps jalgel, majas taas kilked ja möll.

See on uskumatu, kui ise pole oma silmaga näinud ja reaalselt kogenud. Lihtsalt suurepärane ja minu suhtumine probleemidele igal juhul on sellega kardinaalselt muutunud.

Aitäh Teile ja rohkem ei oska sõnadega edasi anda selle müstilise töö tulemust.”

……

Kui Sa tunned, et saame ka Sind aidata, siis võta julgelt ühendust. On see siis lapse tervis, isiklik heaolu või lemmikloomaga mure – lahendus on olemas.

Helidega kergusesse!

Merike ja Marita

Mine ülesse
etEstonian