Skip to content Skip to footer

Kuidas toimub heliravi Tiibeti laulva kausiga?

On korduvalt tõestatud, et üle 80% haigustest ja ebamugavustest on tingitud kroonilisest stressist ja allasurutud emotsioonidest assotseerudes mineviku traumast.

Heliravi aitab efektiivselt ja kiirelt (tavaline Tiibeti helikausimassaaži kuur 6-10x) kaasa inimese (ja ka looma) isetervenemisele ilma aastaid kestva vestlusteraapiata. Helivibratsioonid teevad oma töö raku ja molekulitasandil. Helimassaaži tervendav mõju põhineb asjaolul, et meie keha organid, omades võnkesagedust, resoneerivad helikausi vibratsiooni ja heliga ehk hakkavad vastu vibreerima. Helikauss, liikudes kehal, tekitab vibratsioone, mis õrnalt ent tõhusalt masseerides tungivad kõikidesse kudedesse ja siseorganitesse, kuhu tavamassaažiga kunagi ei ulatu.

Kerge vibratsiooni tulemusena paraneb soontes ja kapillaarides vereringe, mille tulemusena vabaneb lihastest pinge ja kiireneb lümfiringe, mis võimaldab kehal puhastuda.

Vaata lähemalt allolevast videost, kuidas heli vibratsioon mõjutab meie ajulaineid ja keharakke:

https://www.youtube.com/watch?v=JqJOSID0Mm0

Oleme Helisevas Vaikuses pakkunud helimassaaži juba aastast 2015. Kui tunned huvi ja vajadust, siis oleme Sinu jaoks olemas.

Helikausimassaažil saad heli ja vibratsiooni koosmõjul kogeda iga oma keha rakuga seda kontakti, mis tekib keha, hinge ja meele tasandil.

Miks mitte lubada endale tunnike sügavat lõdvestust, mis peletab stressi ja kiirendab seeläbi keha isetervenemist

Helimassöörid Merike ja Marita

🥰💖

Mine ülesse
etEstonian