Skip to content Skip to footer

Kevadine energeetiline ruumide puhastus. Miks? Kellele? Milleks?

Soovime jagada taaskord põhjust, miks peame oluliseks ja teeme (pidevalt) energeetilisi kodu (ka koha, ruumide, objektide, subjektide) energeetilisi puhastusi.

Oleme korduvalt oma silmaga näinud, tundnud, tajunud, kuidas energeetiliselt puhastamata ruum hakkab elama oma elu ehk inimest mõjutama ja alla tõmbama. Tekib segadus, rahulolematus, ebakvaliteetne uni, haigestumised ei millestki, ei tule tervenemist, motivatsioonitus, riiud, kummaline õgimine, arulage alkoholi lembus, pidev/painav magusaisu, ärevus, laiskus jms.

Energia, mis seda kõike teeb, möllab, võimutseb, omavolitseb Sinu territooriumil. Mõjutab, toodab ja toitub negatiivsetest mõtetest ja emotsioonidest …tõmbab ja hoiab Sind madalates sagedustes.

Seda nii kaua kuni see kõik välja puhastada, teha enda keha, energia ja territooriumi 100% enda omaks.

Puhastatud kodus on inimene omas voos, toetatud ja elu saab hakata kandma – lahendused, taipamised, tervenemised saavad ilmuda/realiseeruda. Kõrgemas, puhtamas energias on alati lahendused, positiivne areng, kasv, rahulolu.

Kui Sa tunned vajadust ja soovid oma kodus energeetilist puhastust teha, kuid ise ei oska, siis tuleme kohale ja aitame. Tuleme ülemhelide, kogemuste ja tunnetusega Sinu ruume puhastama ja kergust looma.

Energeetiline kodupuhastus sisaldab eel -ja järeltööd, kohapealseid toimetusi, töötegijate vaeva ja energiakulu, materjale ja tööriistu ning soovitusi puhtuse edasiseks hoidmiseks.

Oma soov kirjuta otse postkasti.

Sinupoolne tasakaalupanus selle töö eest algab 188st eurost.

Kevadist värskust soovides,

Merike ja Marita

Mine ülesse
etEstonian