Skip to content Skip to footer
KKK

Leia vastused

Oleme siin toonud välja vastused küsimustele, mida meilt kõige enam on küsitud. Kui Sa siit oma küsimusele vastust ei leia, siis võta meiega julgesti ühendust!

Helimassaaž on erimassaažiliik mida teostatakse Tiibeti helikausiga. Helikauss liigub kliendi kehal ja heli ning vibratsiooni koosmõjul toimub massaaž.

Helimassaaži ajal on klient riietatud, soovitavalt mugavad naturaalsest materjalist riided ja kaetud pleediga. Kliendi vastu puutub ainult helikauss.

Heli ja vibratsiooni koosmõjul toimub sügav lõdvestus.  Õrnalt masseeriv vibratsioon jõuab kõikidesse kudedesse ja siseorganiteni, kuhu tavalise massaaži ajal ei jõuta. Aktiveerub parasümpaatiline närvisüsteem, suureneb õnnehormoonide tootmine organismis – serotoniin, dopamiin, endorfiinid, stressihormoonide hulk väheneb.

Heli aeglustab ajulaineid teeta ja delta tasemeni (uneelne muutunud teadvuse seisund), aju poolkerad sünkroniseeritakse, intuitsioon ja loovus paranevad, une kvaliteet tõuseb ja paraneb ühendus alateadvusega.

Keharakud häälestuvad isetervenemise lainele. Inimene jõuab ressursiseisundisse, kus keha hakkab tänu loomulikele eneseregulatsioonimehhanismidele taastuma.

Mitte midagi. Lõõgastus on sügavam, helid ja vibratsioon toimivad ikkagi. Lihtsalt kohal olles, on võimalik taotlustega suunata protsessi, kutsuda esile ja teadvustada alateadvuse mustreid, neid ümber kirjutada, tekitada juurde positiivseid harjumusi ja mõttemustreid.

Tulla võiks kerges olekus, ära söö vahetult enne massaaži. Kindlasti joo klaasike vett, umbes pool h enne tulekut. Mida rohkem on vedelikku kehas, seda „helisevam“ keha ja mõnusam protseduur. Kindlasti pakub helimassöör Sulle ka kohapeal juua.

Kindlasti joo teadlikult rohkem, kuna heli ja vibratsiooni koosmõju kiirendavad lümfiringet ja lümf on teadupärast meie keha prügikast, siis vesi aitab jääkained kehast välja uhada. Vastasel korral võib lihtsalt tekkida pohmellilaadne tunne.

Serotoniini tootmine jõuab umbes 2h peale helimassaaži tippu, mis võib tuua kaasa õnnetunde lainetuse. Lihtsalt luba endal mõnuga nautida ja seda kergust kogeda.

Melatoniini tootmise tõttu võib helimassaažile järgneval õhtul olla uinumine kergem ja unenäod tähendusrikkamad.

Positiivse elamuse saamiseks piisab ka ühest korrast. Pikema ja sügavama mõju saamiseks soovitame, sõltuvalt teemast, võtta kuuri. Kuuri pikkuse ja kordade sageduse saab, individuaalselt koostöös terapeudiga, paika panna. Kuuri puhul on tegu personaalse „rätsepa ülikonnaga“ mitte üldise „masstoodanguga“.

Oleme loonud ka erinevaid eesmärgist lähtuvaid pakette, neid leiad toodete alt.

Helimassaažil on minimaalselt vastunäidustusi: peamisteks on südamestimulaator, akuutsed haigusseisundid ja rasedus. Viimase korral pakume mittekontaktset helivanni teenust.

Helisevas Vaikuses oleme välja töötanud, kombineerides iidseid tehnikaid ja tänapäeva teadust, täiesti omanäolise protseduuri. Lähtume kliendist ja tema personaalsetest vajadustest.

Oleme Sinu jaoks olemas ka seansi järgselt. Tihti tõstab seanss alateadvusest üles sümboleid, märke, soovi korral saame aidata neid lahti mõtestada, teadvustada. Ka kehas tekkivate aistingute korral saame aidata leida lahendusi.

Tallinnas asume kesklinnas Ahtri tn 12, esimene korrus, ruum 119. Naabriteks on meil Printimiskeskus, It-spets, Tatoomaailm. Sissepääs on nii Parda tänavalt, kangialune uks kui ka Ahtri ja Jõe tänava ristilt, kõrvaluks (kui oled majajuhi ja postkastide juures, siis see on vale uks, tule välja ja vasakut kätt uksest uuesti sisse).

Kui tunned, et ei leia, siis aja broneerigu kinnituskirjas on alati ka helimassööri, kes Sind ootab, telefoninumber, ära pelga helistada.

Tegutseme ka Tartus, sealse ruumi kohta saadame Sulle täpsed juhised aega broneerides.

Maja ümber on mitmeid tasulisi, kesklinna tsoon, parkimisplatse. Üle tee on Nautica keskus, kus on esimene tund tasuta parkimist. Valikut jagub igale maitsele.

Hetkel meil kaardimakse võimalus salongis puudub, aga saad tasuda ülekandega või sularahas.

Mine ülesse
etEstonian