Skip to content Skip to footer
Meie kogemus

Sinu tervise heaks

Oleme Helisevas Vaikuses pakkunud helimassaaži juba aastast 2015. Kui tunned huvi ja vajadust, siis oleme Sinu jaoks olemas. Helikausimassaažil saad heli ja vibratsiooni koosmõjul kogeda iga oma keha rakuga seda kontakti, mis tekib keha, hinge ja meele tasandil.

Miks mitte lubada endale tunnike sügavat lõdvestust, mis peletab stressi ja kiirendab seeläbi keha isetervenemist.

Meie inimesed

Sinu heaolu loojad

Olen selle lehe ja Helisev Vaikus salongi looja ja hoidja. Usun, et olen paljuski Sinuga sarnane. Olen olnud hetkedes, mil kõik mu ümber ja mu sees on kokku jooksnud ja ummikus. Lahenduseta. Ma tean, mida tähendavad enda ehitatud müürid ja kuidas hirm võib sekundiga halvata kogu keha ja mõistuse.

Olen olnud punktis, kus vihkan end ja oma keha – emotsionaalne söömine, alkohol, nälgimine, keha sõnumite eiramine ja erinevad füüsilised vaevused.

Olen maadelnud madala enesehinnanguga ja enese liigse piitsutamisega. Olen otsekui suhtesõltlasena marssinud uhkelt suhtes suhtesse ja siis pea püsti deklareerinud, et ei vaja eksistentsi tõestuseks meest enda kõrvale.

Ei ole kerge end lihtsalt järsku armastama ja austama hakata, tean. See on pikk tee, mida astume samm sammult. Saan Sind sellel teel aidata ja toetada.

Kõike, mida tean ja teen, teen ma läbi oma südame ja kogemuse. Saan toetada Sind ja Su imelist keha võrratu helimassaažiga.

Alati saab selgemaks, kergemaks ja igas ummikus on uks. Uks, mis viib välja. Ma saan Sulle näidata teed, avada ukse, sammud astud juba Sina ise.

Oled hoitud!

Helimassöör, Merike

Minu nimi on Marita ja ma tahaks jagada oma teekonda helidemaailma ja miks olen helivibratsioonide usku.

Aastal 2015 viis elu mind teele, kus polnud tavameditsiinilist ravi, mis oleks viinud tervenemiseni. Oli vaid ümbmäärane krooniline seisund ja soovitus leppimiseks, et tuleb õppida elama teisiti ja selle (kaseiini talumatusega) tuleb lihtsalt ära harjuda ja igapäevaselt tarvitada keemilisi rohtusid.

Selline lahendus mind aga ei rahuldanud. Ma tean, et terve , tasakaalus inimene suudab taluda piima ja elada kvaliteetselt ilma ravimite ja ebamugavusteta. Ilma piiravate piiranguteta. Minus oli suhtumine: rääkigu, mis tahavad, sellest tuleb saada terveks!

Minu kindel teadmine keha suutlikkusest iseterveneda ja südamesoov panid  mingid “rattad käima” ja ma sattusin teistmoodi jõlukontserdile, kus nägin muusikat mängimas pillimeest, kellel oli käes mingi metallist suur kauss, mis konkreetselt terve kontserdi aja kutsus mind. Nii ma siis läksin peale kontserti tema juurde uurima, et mis kauss see selline on. Tuli välja, et see polegi tegelikult muusikainstrument vaid teraapiline tervendav Tiibeti kontaktmassaži kauss. Oo, helide raviv vibratsioon, mõistsin kohe. Ja olin (kuidagi) koheselt täiesti kindel, et mul on seda kaussi vaja ja et suudan selle abiga seni suutmatut.

Kausivibratsioone demonstreerida pakkuv pillimees pani samal üritusel kausi mu turjale (mis oli krooniliselt vahelduva eduga valus ja kange) ning tegi mulle ca 5-6minutit kausimassaži. See 5minutit oli minu elu muutev: sealsamas tervenes mu akuutne vaegus (tänase päevani). Fakt.

Sellega olin ma “müüdud”, lummuses ja hakkasin õppima, praktiseerima ning pakkuma helivibratsioonide tervendavat mõju erinevate vaegustega inimestele.

Kuna tavameditsiiniline lahendus ei pakkunud mulle piisavat rahuldust,  siis käisin südikalt läbi veel erinevaid variante. Kõik võimalikud alternatiivsed teed: toitumisnôustaja ja 1a ja 11kuud 100% kaseiinivaba dieet, toidulisandid, homöopaatia terad, taimeravi, aroomiõlid, Hiina meditsiini nõelad jm. Ma ei taha teha kedagi ega midagi maha, tahan lihtsalt öelda, et proovisin tôesti kôike. Igaüks leiab omale sobiva ja toimiva.

Meie puhul oli kõigest abi leevenduseks, kuid päris tervenemist ei toimunud. …kuniks elu viis mind edasi “kõik on energia, energia on vibratsioon ja kõik on võimalik” ellusuhtumiseni.

Kui energiad ja keha on tasakaalus, siis keha on võimeline isetervenema. Siit edasi tuli veel teha tublisti tööd ning oleme tagasi (alates aastast 2018) nö tavatoidul, ilma piiravate piiranguteta.

See on lihtsalt minu lugu ja konkreetne arengutee. Et jõuda sinna ja selleks, kes ja kus ma täna olen.

Täna kasutan ravivaid teraapilisi helivibratsioone tervenemistele kaasaaitamisteks, inimeste ja ruumide energeetika puhastusteks ning olen sadu kordi olnud tunnistajaks elu muutvatele kogemustele.

Minu süda kuulub helivibratsioonidele ja inimeste tervenemiste kaasaaitamistele.

Sulle olemas,
Helimassöör Marita

Mine ülesse
etEstonian