Skip to content Skip to footer

Kuidas helimassaažiga stressist taastuda?

Mul oli siiras rõõm leida postkastist ühe armsa kliendi tänu, mida tahaksin ka teiega jagada:

„Aitäh, Merike! Ma ei tea, kus oleksin ilma sinu abita. Kõik need sessioonid ja sinu toetus mulle, ma ei oska seda sõnadesse panna. Ma tean, et ma ei olnud kerge klient. Jonnakas ja kiuslik vast isegi. Aitäh, et suutsid jääda minuga kõigest hoolimata. Aitäh, et lasid mul näidata ka enda halba poolt ja ei keeranud mulle selga.

Sain kätte oma vereproovi tulemused. Arst imestas ja kiitis. Uuris, et mida ma teinud olen. Ma siis kiitsin mõnuga Helisevat Vaikust. No ja lõplikult on kadunud boonusena 4kg.

Edasi saab veel paremaks!“

Kogu lugu sai alguse siis, kui minu poole pöördus (anonüümseks jääda sooviv) kaunis naine, keda elu ei olnud viimasel aastal just hellitanud. Lahutus, materiaalsed mured, võitlus laste eest, stress – kõik see oli viinud teda tõsiste terviseprobleemideni. Ja nagu ikka, kui mitte midagi ei aita, siis midagi aitab alati.

Mis me tegime:

  • #helikausi #kontaktmassaaži kuuri, et kiirendada lümfiringet ja sellega keha puhastumise protsesse. Tõsta kogu keha võnkesagedust, et keha saaks hakata tegelema tervenemisega.
  • kaks helirännakut, et vaadata kogu situatsiooni juurpõhjusi
  • meditatsiooni harjutusi, et suurendada kohaloleku läbi tänutunnet
  • kogu perioodi jooksul oli tal minu igapäevane toetus nii motivatsiooni hoidmise, vaimsete praktikate kui ka liikumisharjumuse juurutamise näol.

Mul on suur tänutunne, et sain selles õitsema puhkemise protsessis olla tema kõrval. Vahel oli see keerukam, vahel lihtsam, vahel oli vaja hoida kätt, vahel ka kergelt nahutada.

Koostöös peitub vägi!

Merike

Mine ülesse
etEstonian